Latviski In English По русски Deutsch
Ziņas
09.07.2007
Piedāvājam ekovates iestrādes iekārtas no Vācijas.
LASI VAIRĀK >>
Efekts un īpašības

Izvēloties hidrosēju kā efektīvu zāliena stādīšanas un augsnes erozijas metodi, jūs iegūstat četrkāršu ieguvumu:

  1. Ar hidrosējas paņēmienu Jūs iegūsiet glīti un vienmērīgi iesētu zālienu, kas ātrā laikā izdīgs, turklāt dīgšanas process tiks aizsākts jau iestrādes brīdī. Rezultātā Jūs īsā laika posmā iegūsiet zaļojošu un leknu zālienu. Masai pievienotais zaļais pigments padarīs zālienu vizuāli pievilcīgāku jau sēklu dīgšanas brīdī, kā arī padarīs zālienu vizuāli košāku tad, kad zāle tikai sāks dīgt – nespīdēs cauri zeme.
  2. Iestrādātā masa kalpo par bagātīgām barības vielām Jūsu zālienam, kas nodrošinās zāliena leknu augšanu, turklāt iedarbība ir ilglaicīga – zāliens nebūs regulāri jāmēslo. Hidrosēja rada ideālu mikrovidi zāliena dīgtspējai. Mikrovidi veidojošie komponenti palīdz izaugt augiem veselīgiem. Rezultātā Jūs varēsiet ievērojami samazināt izdevumus zāliena regulārai mēslošanai.
  3. Sastāvā esošās saistvielas veidos noturīgu zāliena virskārtu, nostiprinot to pret zemes eroziju, izskalošanu, izdegšanu saulē vai izbradāšanu. Rezultātā Jūs bez raizēm varēsiet rīkot savā piemājas zālienā dārza svētkus, spēlēties ar bērniem un uzņemt viesus, neraizējoties, ka no tā cietīs Jūsu zāliens. Hidrosēja ir ideāli piemērota slīpu nogāžu nostiprināšanai un paugurainu apvidu apzaļumošanai, līdz ar to ideāli zaļa zāle tagad ir iespējama arī tādās vietās, kur tā parasti klimata vai reljefa dēļ neauga.
  4. Hidrosēja ir ļoti ekonomiska. Tā kā hidrosējas veikšanai augsnes pamatkārtai nav obligāti jābūt melnzemei, kā rezultātā izpaliek pasūtītāja izdevumi melnzemes sijāšanai un tās transportēšanai. Ar hidrosējas metodi var klāt arī mālainas, smilšainas un grantainas virsmas. Sakarā ar augstu produktivitāti, arī darbaspēka izdevumi ir zemāki.
<<  ATPAKAĻ