Latviski In English По русски Deutsch
Ziņas
09.07.2007
Piedāvājam ekovates iestrādes iekārtas no Vācijas.
LASI VAIRĀK >>
Vekover priekšrocības un īpašības

Ar Vekover siltināta māja ir:

Ekonomiska – ekovates ieklāšana ir viens no ekonomiski izdevīgākajiem ēku siltināšanas veidiem. Tā sniedz iespēju ekonomēt materiālu celtniecības laikā, jo ieklājot neveidojas materiāla pārpalikumi. Ieklājot ekovati, tiek aizpildītas visas spraugas un tukšumi, kas nodrošina siltumnoturību un ļauj ieekonomēt enerģiju mājas apkurei. Ar ekovati siltinātai ēkai nav nepieciešama papildu ventilācija. Antiseptisko īpašību dēļ ekovate pasargā ēku koka konstrukcijas no trupēšanas, kas paildzina ēkas mūžu.

Veselībai draudzīga – antialerģiska, kas būtiski cilvēkiem ar alerģisku reakciju. Ekovates ekoloģisko īpašību dēļ, tās ieklāšana ir droša un veselībai nekaitīga ne tikai mājas īpašniekiem, bet arī meistariem, kas ar to strādā.

Uguns droša un liesmu slāpējoša – Ekovate aizkavē uguns iekļūšanu ēkā, pateicoties tās sastāvā esošajai antipirētiskai vielai – borakam, kas ne tikai neļauj ekovatei aizdegties, bet, paaugstinoties temperatūrai, ekovate arī izdala kristālisko ūdeni, tādejādi noslāpējot uguns liesmas. Ekovate atbilst ugunsdrošības klasei B1 pēc DIN 4102

Piemīt laba skaņas izolācija – ar ekovati siltinātai ēkai piemīt lieliskas skaņas izolācijas īpašības.

 

Ar ekovati siltinātās mājās neiemitinās grauzēji/kaitēkļi.

 

 

 

<<  ATPAKAĻ