Latviski In English По русски Deutsch
Ziņas
09.07.2007
Piedāvājam ekovates iestrādes iekārtas no Vācijas.
LASI VAIRĀK >>
Saņemts atbalsts no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas ar EEZ finanšu instrumentu palīdzību un Norvēģijas finanšu instrumentu palīdzību

2009. gada 3. augustā tika noslēgts līgums starp Latvijas Republikas Vides ministriju – programmas „Vides politikas integrācijas programma Latvijā” apsaimniekotāju un SIA „VEKOVER” par projekta „Vides tehnoloģijas pārnese makulatūras pārstrādes uzņēmumā Valmierā – dažādojot uzņēmuma produkciju un samazinot oglekļa emisiju” īstenošanu.

SIA „VEKOVER” ir uzsācis iepirkumu procedūru projekta „Vides tehnoloģijas pārnese makulatūras pārstrādes uzņēmumā Valmierā – dažādojot uzņēmuma produkciju un samazinot oglekļa emisiju” ietvaros. 2009. gada 22. septembrī Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā ir izsludināta Iepirkuma procedūra „Tehnoloģiskās līnijas – aprīkojuma un tehnoloģiskās iekārtas celulozes šķiedras ražošanai piegāde un uzstādīšana”. Ar iepirkuma dokumentāciju var iepazīties un piedāvājumus var iesniegt līdz 2009. gada 29. septembrim plkst. 17:00 SIA „VEKOVER” - Abula iela 6a, Valmiera, LV-4201, kontaktpersona – Jānis Meisters, Tel. 292 46 804.

Informācija ievietota 2009. gada 23.septembrī

<<  ATPAKAĻ